משרד עורך דין ורואה חשבון בתל אביב

שירותי המשרד

מתוך מודעות למציאות העכשווית הקיימת בשוק עורכי-הדין, מתרכז משרד עורך דין ורואה חשבון בתל אביב שמשון מרון, בתחומי עיסוק בהם יש לעומד בראשו יתרון ברור ומשמעותי כ – עו"ד רו"ח וכלכלן. 

שילוב מקצועי של עורך דין ורואה חשבון בידי נותן שירותים אחד מהווה יתרון ברור ומובנה בתחומים בהם מתמחה המשרד. 

צוות משרד עורך דין ורואה חשבון בתל אביב שמשון מרון, מספק שירות במגוון תחומים, כאשר לכל לקוח צמוד עורך – דין שמהווה את העוגן שלו במשרד, לצד סיוע ותמיכה אישית בכל תחום נדרש מיתר הצוות.

תחומי ההתמחות

 90% מהתיקים בבבתי המשפט מסתיימים ללא פסק דין – קרי הצדדים מתפשרים או שביהמ"ש "משכנע" את הצדדים להתפשר. בידי בורר מיומן לעשות גם צדק . לבורר שהינו גם עו"ד וגם רו"ח. היכולת לרדת לפירטי פרטיו של שורש הסכסוך….. להמשך קריאה

לעו"ד שהוא גם רו"ח יתרון משמעותי עצום בבואו לממש זכויות עובדים בהליכי הפירוק ולייצגם באופן שיקבלו את מקסימום הכספים המגיעים להם עפ"י חוק – יתרון הבא למקסם את מלוא זכויותיו האפשריות של העובד תוך קבלת סכום מירבי מהמוסד לביטוח לאומי….. להמשך קריאה

עו"ד ורו"ח מרון מלווה חברות/עמותות שנקלעו להליכי חדלות פרעון. המשרד מייעץ בהתאמת ההליך המשפטי המתאים ביותר בהתאם לנסיבות המקרה. הליך פירוק של תאגיד יכול להינקט על ידי התאגיד, ע"י נושיו השונים ועל ידי עובדיו שלא קיבלו  את שכרם מזה זמן מה….   להמשך קריאה

לעו"ד ורו"ח שמשון מרון (שהינו גם בעל תואר בכלכלה) נסיון רב בביצוע הערכות שווי ובעיקר במתן תמיכה משפטית בתחומים הנ"ל והן במסגרת עיסקית כמו ביצוע הערכות שווי עבור רשות החברות הממשלתיות (במסגרת הליכי הפרטת חברות ממשלתיות)….. להמשך קריאה

יתרונות המשרד

אמינות

ה"אני מאמין" של משרדנו מבוסס על מדיניות של מתן שירות מסור, מקצועי ומגוון ללקוחות, וחתירה לפתרון בעיות בראשיתן, בטרם הפיכתן למורכבות יותר, ממושכות ויקרות יותר לפתרון.

מקצועיות

במהלך שנות פעילותו טיפל עו"ד (רו"ח) מרון במאות רבות של תביעות חוב עובדים בהליכי פירוק. אם במסגרת מינויי כמנהל מיוחד לבדיקת תביעות חוב עובדים במינוי ביהמ"ש, אם במסגרת תפקידו כמפרק חברות ואם כב"כ עובדים לשמירת זכויותיהם בהליכי פירוק רבים.

שאפתנות

משרדנו הינו בעל מומחיות ייחודית וניסיון רב בתחום, ועוסק בהקשר זה הן בייעוץ והן בייצוג בבתי המשפט. המשרד מנהל הליכים רבים בבתי המשפט בערכאות השונות, בבוררויות, בועדות ערר, במנהלה להסדרים ובפני הרשם האגודות השיתופיות.

שירותיות

המשרד מלווה את הלקוח לאורך כל שלבי התהליך כאשר הקו המנחה הוא טובת הלקוח והשמירה על זכויותיו, תוך שאיפה להליך קצר ואפקטיבי לטובת חיסכון בהוצאות הלקוח.

שירותים נוספים

מכירות וכינוסים

פעילות ציבורית

דילוג לתוכן